01 75 00 130 041 633 878

Vas zanimajo novi izzivi ali iščete zaposlitev?

Zaradi povečanega obsega dela iščemo

serviserja in prodajnika

V našem podjetju Varikon d.o.o. se že preko 20 let ukvarjamo s prodajo in servisiranjem varilnih naprav. Sedaj iščemo nove sodelavce na področju servisa in komerciale za poln delovni čas.

Zaposlitev sklenemo za nedoločen čas s poskusno dobo 2 meseca.

Delovno mesto SERVISER

Delovno mesto PRODAJNIK

ponujamo:

  • enoizmensko delo,
  • prilagodljiv delovni čas,
  • možnost dodatnega izobraževanja v tujini,
  • redna in stimulativna plačila,
  • možnost strokovnega in osebnega razvoja,
  • dodatna usposabljanja in izobraževanja

Opis delovnega mesta

  • pregled, diagnostika in servis varilnih aparatov v delavnici in na terenu,
  • ocena in popravilo prodajnih naprav,
  • delo s strankami,
  • ostala dela in naloge po naročilu nadrejenih.

Kandidatu ponujamo delo v dinamičnem okolju in prijetnem kolektivu.

Od kandidatov pričakujemo:

  • izobrazbo: najmanj IV. ali V. stopnja elektro, strojne ali druge ustrezne smeri  (poklici elektro smeri, strojne smeri, mehatronik, elektromehanik, …),
  • specifične delovne izkušnje lahko nadomestijo formalno izobrazbo,
  • strokovno znanje na področju elektrotehnike,
  • zaželene so izkušnje na področju elektrotehnike,
  • ročne spretnosti,
  • osnovno znanje nemškega ali angleškega jezika,
  • osnovno poznavanje varjenja,
  • osnovno poznavanje dela z računalnikom,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • samoiniciativnost, iznajdljivost, komunikativnost.

Delo serviserja bo potekalo večinoma na naslovu sedeža podjetja Ljubgojna 1b, po potrebi tudi na terenu pri stranki.

ponujamo:

  • redna zaposlitev v prijetnem kolektivu,
  • gibljiv delovni čas,
  • možnost dela od doma,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • možnost dodatnega izobraževanja, razvoja in napredovanja.

Vaše delovno mesto bo vključevalo:

  • pridobivanje novih poslovnih partnerjev in komuniciranje z obstoječimi poslovnimi partnerji,
  • predstavitve novih izdelkov,
  • priprava podatkov za izdajo računov in predračunov in pismenih predstavitev za kupce,
  • spremljanje dobav in zaostalih naročil pri kupcih,
  • organiziranje in operativno sodelovanje v prodajnih akcijah, sejmih, promocijah itd. ter
  • opravljanje vseh del, ki niso v opisu, so pa nujne za nemoten potek dela,

  • vsaj V. stopnjo izobrazbe tehnične ali ekonomske smeri,
  • aktivno znanje angleškega ali nemškega jezika,
  • poznavanje dela z računalnikom (MS Office),
  • organizacijske sposobnosti,
  • samostojnost pri delu in visoka mera odgovornosti ter doslednosti pri delu,
  • pozitivnost, fleksibilnost, dinamičnost,
  • ustrezne komunikacijske sposobnosti v odnosu do vseh tipov sogovornikov,
  • veselje do terenskega dela,
  • vozniški izpit B kategorije.

Prednost bodo imeli kandidati, ki imajo znanje in izkušnje s področja varjenja, zaželene so ročne spretnosti.

Če želite izkoristiti vaše znanje, dosedanje izkušnje in s svojim delom prispevati k dodatni rasti podjetja, je sedaj prava priložnost, da se nam pridružite!

Dodatne informacije so vam na voljo na 041/633-878 – Mojca ali Nejc Končan.

Prijave z vašimi kontakti (telefonska številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj v obliki življenjepisa sprejemamo na spodnjem obrazcu:

Forma za prijavo

Naši partnerji